رنگ سال 2022 (very peri) و سال 1401 اعلام شد!

رنگ سال 2022 اعلام شد!
خلاصه

با شروع سال جدید و نزدیک شدن به سال نو میلادی شرکت پنتون رنگ سال 2022 (very peri) یا همان بنفش آبی را به طرفداران خود به عنوان رنگ سال معرفی کرده است..

1400/9/21
2810 بازديد
رنگ سال 2022 اعلام شد!

رنگ سال (very peri) 2022 پنتون+ ست کردن آن با انواع رنگ ها

رنگ سال 2022 را رنگ آبی بنفش (very peri) اعلام کرده اند.این رنگ با مشابهت زیادی که به رنگ گل پریوش است انتخاب شده است.
اعلام رنگ سال 2022 (very peri) توسط کمپانی بزرگ پنتون که یک شرکت بزرگ و جهانی در شناخت رنگ ها است، صورت گرفت.
این رنگ جزو رنگ های آرام بخش و عرفانی است.یکی از رنگ های الهام بخش، رنگ بنفش است. از ترکیب رنگ آبی و قرمز رنگ بنفش تشکیل میشود. یکی از ویژگی های رنگ بنفش آرام بخش بودن و کاهش دهنده اظطراب است.
رنگ بنفش از گذشته یک رنگ سلطنتی شناخته شده است.

و یکی از نمادهای رنگ بنفش نماد شجاعت و اصالت است. در فرهنگ های مختلف از رنگ بنفش تعابیر مختلفی شده است.
برای مثال در شهر تایلند از رنگ بنفش به عنوان رنگی برای عذاداری استفاده میکنند. اما در شهرهای آسیایی نماد ثروت است. در کشورهای خاورمیانه رنگ بنفش نمادی از ثروت است.
به طور کلی در تمام دنیا از رنگ بنفش با رنگ یاقوت یاد میکنند و این رنگ را رنگ مقدسی میدانند. در کشورهای غربی نیز رنگ بنفش نماد وفاداری است.
در دین های مختلف نیز تعابیر زیادی از رنگ بنفش شده است. برای مثال رنگ بنفش در مسیحیت برای ایام روزه و عید مسیح استفاده میشود. با مجله کالاتیتر همراه شوید تا رنگ سال 1401 را باهم بررسی کنیم.

رنگ سال 2022 بهار و تابستان

 

رنگ سال  veri peri 2022 بنفش آبی کالا تیتر

روانشناسی رنگ سال 2022 (very peri)

معمولا شخصیت هایی که به رنگ بنفش علاقه خاصی دارند،اطرافیان خود را به خوبی میشناسند و اغلب اطرافیان خود را قضاوت میکنند.
اهمیت چندانی به سروقت بودن نمیدهند و معمولا افراد متکبری هستند.

بهترین ست ها با رنگ بنفش

توصیه ما به شما این است که رنگ بنفش را به عنوان رنگ اصلی انتخاب نکنید.همانطور که در بالا گفته شد رنگ بنفش از ترکیب رنگ قرمز و آبی است ولی با ترکیب بیشتر آبی به آن کمی ملایم تر و آرام تر میشود اما با اضافه کردن رنگ قرمز به آن رنگ فعال تر و پر جنب و جوش تری خواهد شد.
رنگ بنفش را به راحتی میتوانید با اکثر رنگ ها ست کنید و یک استایل زیبا بسازید.

ترکیب رنگ بنفش و زرد

با ترکیب رنگ زرد و بنفش میتوانید یک ست جذاب و شاد بسازید.انتخاب رنگ غالب بین زرد و بنفش با شماست و به سلیقه خودتان بستگی دارد.

رنگ بنفش آبی سال 1401 کالا تیتر

ترکیب نارنجی و بنفش آبی

ترکیب نارنجی با بنفش کمی تندتر از ترکیب زرد با بنفش است.ترکیب رنگ نارنجی و بنفش نیز جذابیت و جلوه خوبی به استایل شما خواهد داد. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ های پاستیلی و براق است.

ست استایل های مونوکرومی

استایل های مونوکروم یکی از زیباترین و خاص ترین استایل ها هستند. ترکیب رنگ بنفش با رنگ نیلی یک ترکیب مونوکروم عالی خواهد بود.این ست را حتی میتوانید با یک دامن و یا کت وشلوار هم ترکیب کنید.

بافت بنفش و سفید

اگر به دنبال یک استایل شیک زمستانه میگردید بهترین گزینه، انتخاب یک پولیور بنفش و شومیز سفیداست. استفاده از اکسسوری های جذاب را در این ست فراموش نکنید.همین ست را با یک دامن کرکی زیبا هم میتوانیدداشته باشید ولی باید با انتخاب یک کفش پاشنه بلند استایل خود را تغییر دهید تا بهتر و زیباتر جلوه کنید.

رنگ سال 1401 کالا تیتر

استایل رنگ سال 2022 (very peri)  و طوسی

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها،ترکیب رنگ بنفش با رنگ طوسی است.اگر به دنبال یک استایل آرامش بخش با رنگ های گرم میگردید بهترین انتخاب همین ترکیب است.

ترکیب جذاب بنفش با سبز

اگر در کمد لباس های خود یک شلوار و یا شال سبز دارید به راحتی میتوانید با انتخاب یک مانتو و یا پالتو بنفش ست زیبایی بسازید و یک ترکیب خاص از استایل خود داشته باشید.
اگر انتخاب شما برای زمستان و یک پالتو است، حتما از چکمه های بلند به رنگ کرم استفاده کنید و کیف خود را برحسب رنگ چکمه ها انتخاب کنید.

یکی ازجذاب ترین استایل ها با رنگ بنفش استایل های پاستیلی هستند.شما به راحتی میتوانید با استفاده از رنگ های ملایم، مثل رنگ های سبز پسته ای و یا صورتی و آبی کم رنگ این ست را بسازید.
مثلا اگر یک کت بنفش دارید،آن را با یک شلوار و یا دامن آبی و شال سبز کاهویی ست کنید و یک ست عالی و شیک با رنگ های پاستیلی داشته باشید.

استایل های تابستانه با رنگ سال 2022 (very peri)

یک ست جذاب تابستانه با رنگ های شاد را با کمی سلیقه میتوانید بسازید و لذت ببرید.
با پوشیدن یک تیشرت بنفش، صندل های تابستانه سفیدو یک شلوار جین رنگ روشن بهترین ست تابستانه خود را با رنگ بنفش داشته باشید.

اگر به دنبال تیپ های اسپرت ساده با رنگ بنفش هستید بهترین انتخاب برای شما یک کفش کالج مشکی و یک شلوار پارچه ای مشکی خواهد بود.این ست در ظاهر ساده، ازشما یک استایل متفاوت وجذاب خواهد ساخت.

بنفش آبی 1401 و 2022

ست بنفش و صورتی

یکی از ست های خاص و متفاوت ترکیب دو رنگ صورتی و بنفش است.این استایل زیبا و دخترانه را با استفاده از رنگ های براق و شاد پاستیلی برای خودتان بسازید.

ترکیب رنگ بنفش تیره و روشن

شاید به راحتی رنگ بنفش را در لباس های خود پیدا نکنید ولی باید این نکته را بدانید که ست رنگ بنفش یک ست زیبا و خاص برای شما است.ترکیب رنگ های بنفش تیره ولایت یک استایل کاملا متفاوت از شما میسازد و ظاهری چشمگیر به شما میدهد.
شاید باور اینکه رنگ بنفش و قرمز را میتوان با هم ست کرد کمی سخت باشد ولی این ترکیب رنگ یکی از محبوب ترین ست ها در سال های اخیر بوده است.با استفاده از این استایل حواستان به رنگ انتخابی کفش و دیگر لباس ها نیز باشد.
در این ترکیب رنگ بهترین انتخاب برای رنگ کفش و کیف، رنگ مشکی خواهد بود.

پیراهن مجلسی بنفش

یک انتخاب زیبا و خاص در مهمانی ها و مجالس انتخاب پیراهن های بلند و ماکسی با رنگ بنفش است.برای تکمیل این ست از یک کمربند زیبا و یا یک اکسسوری خاص استفاده کنید.استفاده از جواهرات طلا ویا نقره یک انتخاب مناسب خواهد بود.
حواستان برای انتخاب کفش مناسب با این استایل باشد.

 

تحریریه کالاتیتر

چطوری میتونم کمکتون کنم؟