رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ مشخص شد! رنگ های جذاب!

رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ مشخص شد! رنگ های جذاب!
خلاصه

رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ را بشناسید تا بتوانید یک استایل شیک و جذاب داشته باشید. چه رنگ هایی پاییز امسال مده؟ چه رنگ هایی را می توانیم در پاییز 1401 بپوشیم؟ رنگ ترند پاییز ۲۰۲۳ کدام است؟

1401/6/15
10358 بازديد
رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ مشخص شد! رنگ های جذاب!

رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ برای خوش استایل ها

رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ کدام رنگ ها می باشند؟ با اتمام فصل تابستان کم و بیش همه ی ما به خرید لباس های پاییزه مانند انواع بوت و نیم بوت نیاز پیدا خواهیم کرد. لباس هایی که در پاییز می پوشید بدلیل مطابقت پیدا کردن آن با آب و هوای پاییزی می تواند طیف وسیعی از رنگ ها را شامل شود. همانطور که می دانید رنگ های نود و گرم برای فصل تابستان رنگ های مناسبی هستند. اما اگر قصد دارید امسال را کمی متفاوت تر بپوشید به چند تا از راهکار های ما توجه کنید . تا پاییز امسال استایل متفاوت تری داشته باشید.
در قدم اول رنگ های اصلی استایل خود را انتخاب کنید و سپس سایر رنگ های تکمیل کننده ی آن را به تیپ خود اضافه کنید. چند مورد از رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ ترند را در کالاتیتر با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 

خرید کفش زنانه شیک و جدید

 

سبز رنگ امید در کنار مشکی پر ابهت

ترند رنگ های پاییز ۱۴۰۳

در سال ۱۴۰۳ سبز یکی از رنگ های ترند بوده است. همانطور که در تابستان و بهار شاهد بودیم سبز های زیبا و خاصی ترند و پر طرفدار شدند. با فرا رسیدن فصل پاییز نیز رنگ سبز را در لیست رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ میبینم و شاهد روی کار آمدن سبز های خاصی خواهیم بود. سبز هایی که در پاییز می توانید آن ها را بپوشید کمی از سبز های ترند شده در بهار و تابستان تیره تر هستند و معمولا با رنگ های تیره آن ها را ست کنید تا استایل شما حال و هوای پاییز را به خود بگیرد. بهترین گزینه برای همراهی کردن رنگ سبز رنگ مشکی می باشد. این دو ترکیب می توانند فوق العاده جذاب و خاص باشند.

 

کهربایی رنگ همیشه مد برای پاییز 

رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳

رنگ های زرد ، نارنجی ، کهربایی ، قهوه ای بطور کلی یادآور پاییز و برگ های پاییزی هستند. اگر می خواهید استایلی منحصر به فرد داشته باشید و از پوشیدن رنگ های روشن لذت می برد ترکیب خاص کهربایی به همراه سفید را حتما امتحان کنید.
رنگ کهربایی بدلیل تناژ خاصی که دارد آن را می توانید در تمامی فصل ها به خوبی بپوشید. ولی اگر از آن دسته افرادی هستید که طرفدار رنگ های روشن حتی در فصل های سرد سال هستند این ترکیب را حتما امتحان کنید. خاصیت رنگ کهربایی شاد و در عین حال رنگی متین و باوقار می باشد. پوشیدن پالتو های کهربایی و ست کردن آن با شلوار و کتانی سفید یا شیری انتخاب مناسبی خواهد بود. اگر قصد دارید شاد و روشن بودن این رنگ بیشتر به چشم بیاید می توانید آن را با رنگ مشکی نیز ست کنید. این رنگ هم برای استایل های اسپرت و هم برای استایل های کژوال مناسب خواهد بود.

 

نارنجی سرشار از انرژی

رنگ های پاییزی 1403 چیست

نارنجی از رنگ های معروف در فصل پاییز است و جز رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ می باشد. چرا که یادآور زردی طبیعت است و همانطور که می دانید رنگبندی استایل ها در فصل های متفاوت از طبیعت الهام می گیرند. اگر می خواهید استایلی داشته باشید که بتواند چشم ها را به خود خیره کند. پاییز امسال رنگ نارنجی را در اولیت خود قرار دهید. رنگ نارنجی را می توانید با رنگ های طوسی ، قهوه ای مشکی و حتی سفید نیز ست کنید. اگر مایل هستید کمی استایل شاد تری داشته باشید ترکیب جین آبی تیره و نارنجی نیز عالی خواهد بود.

 

رنگ ترند پاییز، زیتونی 

رنگ هایی که امسال پاییز مده

زیتونی از رنگ های شیکی و پر طرفداری است که پاییز ۱۴۰۳ ترند خواهد شد. این رنگ در عین زیبایی متانت و وقار را به استایل شما خواهد بخشید. شما می توانید با ترکیب رنگ های کرمی ، زیتونی و قهوه ای یک تیپ شیک و متفاوت در پاییز امسال داشته باشید. این ترکیب رنگی بیشتر برای استایل های رسمی مناسب است.

 

کیف زنانه جدید

 

رنگ زرشکی 

ترکیب رنگ ترند پاییزی

زرشکی از جمله رنگ هایی است که در پاییزو زمستان معمولا هر سال کلی طرفدار دارد و امسال هم در لیست رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۳ می باشد. کت های اور و بلند پاییزی را فراموش نکنید. شما می توانید این کت ها را به همراه شلوار های مام استایل و بوت های پاشنه دار بپوشید و یک سبک متفاوت از استایل را تجربه کنید. رنگ زرشکی را سعی کنید با یک رنگ خنثی مثل مشکی و یا طوسی روشن ست کنید .

 

کافه کاراملی رنگی که همیشه انتخاب میشود

رنگ های پاییزی همیشه مد

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به استایل های کژوال و یا رسمی علاقه دارید حتما حتما در کمد لباس های پاییزه ی خود امسال یک ترکیب رنگ کافه کاراملی و سفید را داشته باشید. این ترکیب به تیپ شما یک انرژی خاص خواهد بخشید. رنگ کافه کراملی در عین پختگی یک رنگ بسیار پر انرژی می باشد چرا که برگرفته از کارامل و کافه می باشد که محرک های انرژی دهنده هستند.

 

صورتی 

رنگ ترند پاییز ۲۰۲۳

صورتی رنگی است که استایل شما را فانتزی تر نشان خواهد داد. اگر در انتخاب رنگ های ترند پاییز امسال به دنبال یک استایل کژوال و یا اسپرت فانتزی هستید می توانید رنگ مشکی و صورتی کم رنگ را با یکدیگر ترکیب کنید. صورتی و سفید و مشکی یک ترکیب عالی خواهد بود و یکی از پر طرفدار ترین ترکیب های این پاییز به شمار خواهد آمد. اگر قصد دارید به قرار های دوستانه بروید این رنگ می تواند مناسب باشد.

 

شال و روسری شیک

 

آبی یخی به عنوان رنگ مد امسال

رنگ مد پاییز ۱۴۰۴

اگر بخواهیم کمی از رنگ های گرم فاصله بگیریم و یک رنگ سرد منحصر به فرد را برای روزهای نسبتا سرد پاییز انتخاب کنیم می توانیم به رنگ آبی یخی اشاره کنیم. این رنگ را می توانید با طیفی از طوسی روشن و تیره و یا مشکی به خوبی ست کنید. این ترکیب می تواند استایل های رسمی اداری و یا استایل های کژوال را به خوبی ساپورت کند. اگر قصد دارید از استایل دانشجویی در روزهای پاییز استفاده کنید این ترکیب مورد مناسبی است.

 

رنگ های ترند پاییز 1402، رنگ نیلی 

چه رنگی امسال پاییز مده

رنگ نیلی یک رنگ محبوب در لیست رنگ های ترند پاییز ۱۴۰۴ و تمام فصل های سال است. چرا که از طیف رنگی آبی برای ساختن آن استفاده شده است و در عین حال که حس آرامش را به شما القا می کند رنگی پخته و مناسب برای اکثر استایل ها می باشد. شما می توانید این رنگ را همراه با کرم و یا طوسی همراه با شکلاتی و یا کرم به خوبی ست کنید.تا یک ترکیب پاییزه داشته باشید.
پاییز امسال را متفاوت تر از هر سال ظاهر شوید و از ترکیب های نو استفاده کنید تا خوش بدرخشید.

 

تحریریه کالاتیتر

چطوری میتونم کمکتون کنم؟