راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی+ مدل های نیم بوت 2022!

راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی+ مدل های نیم بوت 2022!
خلاصه

راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی را قبل از خرید هر بوتی بخوانید زیرا ما به شما خواهیم گفت چگونه بوت و نیم بوت مناسب خود را انتخاب کنید تا یک استایل شیک و امروزی داشته باشید.

1401/7/22
1454 بازديد
راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی+ مدل های نیم بوت 2022!

راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی 

نیم بوت ها یکی از اجزای استایل هر فرد در فصول سرد سال می باشند. که تاثیر به سزایی در تکمیل و زیباتر دیده شدن استایل شما خواهند داشت. با شروع شدن فصل پاییز علاوه بر پوشیدن کتونی و کفش های پاییزه شما می توانید از بوت ها با طرح های متفاوت نیز استفاده کنید. یکی از کفش های پرطرفدار در فصل های سرد سال بوت ها و نیم بوت ها هستند.

با توجه به تنوعی که در رنگ و مدل و قیمت این نوع از کفش ها در بازار وجود دارند گاها ممکن است برای خرید بوت پاییزی ایده آل خود دچار تردید شوید. در این مقاله راهنمای انتخاب بوت و نیم بوت پاییزی را برای شما می گوییم تا بتوانید معیار های یک نیم بوت خوب را به راحتی شناسایی کنید و هنگام خرید بوت و نیم بوت زنانه به نکات گفته شده دقت بیشتری داشته باشید.

تفاوت بوت با سایر کفش ها در چیست؟ بوت ها کفش هایی هستند که ساق بلندی دارند و جنس درون آن ها معمولا از پشم و یا پارچه های گرم دیگری است. بوت ها علاوه بر حنبه ی زیبایی که دارد. برای روز های بارانی و برفی بسیار مناسب می باشد چرا که از ساق پای شما در برابر سرما محافظت خواهند کرد.

 

انواع بوت و نیم بوت زنانه را بشناسید

راهنمای خرید بوت و نیم بوت زنانه

خرید و قیمت نیم بوت زنانه مدل آیلار

بوت بلند تا زانو

 

راهنمای خرید بوت بلند

خرید و قیمت بوت بلند زنانه مشکی

یکی از محبوب ترین نوع بوت شاید در بین خانم ها بوت های بلند تا روی زانو باشد. پیشنهاد می شود که از این نوع بوت در روز های سرد سال استفاده شود. اگر قصد دارید پاهایتان کشیده تر و بلند تر به نظر برسد می توانید از این نوع بوت استفاده کنید.شما می توانید با انتخاب بوت های بلند مشکی و قهوه ای تیره آن ها را همراه با هر لباسی ست کنید.

اگر قصد دارید برای رفتن به مراسم های خاص و مهمانی ها از این بوت های بلند استفاده کنید آن را همراه با ساپورت ست کنید. اگر قصد دارید همیشه بدرخشید و استایل شما چشم نواز باشد این بوت ها گزینه ی مناسبی است.

 

بوت های پاشنه یکسره 

 

راهنمای خرید نیم بوت پاییزی

حرید و قیمت نیم بوت زنانه آل استار

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید با بوت های پاشنه دار بیرون بروید ولی نگران لیزی زمین و سر خوردگی هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از بوت های پاشنه یکسره در پاییز و زمستان می باشد. این مدل بوت ها علاوه بر اینکه باعث می شوند قد شما بلند تر شود. می توانید در روزهای بارانی و برفی به راحتی از آنها استفاده کنید.

 

بوت بایکر

راهنمایس خرید و انتخاب نیم بوات

خرید و قیمت نیم بوت بند پهن

اگر به استایل های براق علاقه دارید می توانید پالتو های چرم را همراه با بوت بایکر به خوبی ست کنید. بوت های بایکر در مدل های متفاوت روانه ی بازار می شوند برای همین دست شما برای انتخاب باز می باشد .

 

ویژگی‌های لازم یک بوت زنانه مخصوص پاییز

انتخاب نیم بوت پاییزی زنانه

خرید و قیمت نیم بوت سوئیت

همانطور که می دانید بوت و نیم بوت کفش های ترند در پاییز و زمستان می باشند. بوت های که انتخاب می کنید علاوه بر ویژگی های زیبایی باید کارایی مناسبی نیز داشته باشند. برای مثال

کف کفش شما باید عایق باشد تا بتواند از ورود سرما به خوبی جلوگیری کند.برای مثال کف بوت شما باید چند لایه باشد تا به خوبی بتواند جوابگوی سرما باشد.
بوت شما باید دارای عایق درونی باشد. برای مثال کف کفش باید گرم باشد.
ضد آب بودن برای پوشیدن بوت های پاییزه و زمستانه مهم می باشد.
بهتر است بوت انتخابی شما تا روی قوزک پا و یا بالاتر را بپوشاند.
کف کفش باید استحکام داشته باشد. برای مثال به راحتی دچار سایش و شکستگی نشود. زیره ی بوت یکی از مهم ترین اجزای آن می باشد.
کیفیت را فراموش نکنید:

بوت های زیادی وجود دارند که از جنس های رویه های مختلفی ساخته شده اند. بهترین انتخاب برای فصل های سرد سال پوشیدن کفش های چرمی همراه با داخلی کرکی است.

تناسب بین بوت و لباس را رعایت کنید

راهنما و انتخاب بوت و نیم بوت دخترانه

خرید و قیمت نیم بوت چسبی ارتشی

قبل از خرید بوت و نیم بوت در نظر بگیرید که آنها را با چه لباس هایی می خواهید ست کنید. معمولا بوت و نیم بوت های برای دو استایل کارایی دارند . و رنگ بوت نیز از جمله موارد تاثیر گذار است.

اگر قصد دارید استایلی اسپرت داشته باشید.بهتر است از بوت های اسپرت کمک بگیرید.

اگر می خواهید بوتی را بخرید که با استفاده از آن بتوانید به راحتی در شهر رفت و امد کنید می توانید بوت های پاشنه تخت و یا اسپرت را مد نظر داشته باشید.

اگر مجبور هستید که ساعت های زیادی را سرپا باایستید بهتر است که از بوت های نوک پهن استفاده کنید تا به قسمت جلویی پای شما فشار وارد نشود.

بوت های خود را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. تا بتوانید مدت های زیادی را از آن ها استفاده کنید. این را در نظر داشته باشید که بوت های ساده همیشه مد هستند.

تحریریه کالاتیتر

چطوری میتونم کمکتون کنم؟