5 نوع کفش پاشنه بلند زنانه پرطرفدار

آیا انواع کفش پاشنه بلند زنانه را می شناسید؟
خلاصه

کفش پاشنه بلند مورد علاقه ی شما کدام است؟ آیا می دانید پوشیدن کفش پاشنه بلند اصول خاصی را دارد که اگر رعایت کنید می توانید یک استایل زیبا با کفش پاشنه بلند ایجاد کنید؟

1400/6/15
3671 بازديد
آیا انواع کفش پاشنه بلند زنانه را می شناسید؟

کفش پاشنه بلند زنانه درانواع مختلف

کفش پاشنه بلند در میان خانم ها به دلیل ایجاد یک استایل بی نظیر و شیک محبوبیت زیادی دارد. اما در دنیای مد چیزی که برای مدت ها طرفدار زیادی دارد، می تواند به یکباره حاشیه کشیده شود.

این اتفاق برای کفش های پاشنه بلند زنانه در سال 2019 افتاد. البته پیدایش بیماری کووید 19 نیز بی تاثیر نبود زیرا با وجود این بیماری افراد بیشتر ترجیح می دادند در خانه مشغول کار شوند. از طرفی هم مهمانی ها و جشن ها به طور کامل لغو شد.

با این وجود کفش پاشنه بلند از لیست خرید خانم ها کاملا حذف نشد و اکنون در سال 2023 با کشف واکسن ها برای بیماری کووید 19 خبر از این می دهد که همه چیز در حال بهبود است. دوباره این کفش ها روی استیج بر پای مدل ها دیده شده است.

با مجله کالاتیتر همراه شوید تا با انواع کفش پاشنه بلند زنانه و دخترانه آشنا شوید.

کفش پاشنه پهن

کفش پاشنه پهن

این کفش ها برای کسانی که تسلط کافی برای راه رفتن با کفش های پاشنه نوک تیز ندارند مناسب است. هرچقدر پاشنه ی این مدل کفش ها بلند باشد باز هم آسیبی به کمر و پای شما نمیزنند زیرا باعث توزیع وزن بدنتان می شود.

کفش پاشنه کوتاه

کفش پاشنه کوتاه، انواع کفش

پاشنه کوتاه ها مناسب محیط های اداری،دانشگاه و استفاده طولانی مدت هستند. این مدل پاشنه ها برای افراد قد بلندی که دوست دارند از کفش پاشنه بلند استفاده کنند مناسب است زیرا ارتفاع این کفش ها بین 3 الی 5 سانت است.

کفش های پاشنه لویی

کفش پاشنه فرانسوی،پاشنه لویی

پاشنه های این کفش ها از بالا پهن ، از قسمت میانی نازک و دوباره از قسمت پایین پهن می شوند. این مدل کفش ها ارتفاع کمی دارند. در فرانسه قدیم از این مدل بسیار استفاده می شد.

کفش پاشنه مخروط

پاشنه مخروطی، بلند زنانه

این کفش ها دارای پاشنه های خیلی محکم هستند که روی مدل هایی نوک تیز قرار می هند. و ارتفاع های مختلفی دارند.

کفش های پاشنه لژدار

پاشنه لژدار، کفش زنانه

این پاشنه ها بیشتر در نیم بوت ها و کفش های جلو بسته دیده می شود. این مدل را می توانید در اماکن مختلف و در تمام فصول سال استفاده کنید وبرای همه ی سنین مناسب است.

چطوری میتونم کمکتون کنم؟