انتخاب کیف و کفش مناسب بر طبق اصول

چگونه بهترین کیف و کفش را برای استفاده روزانه انتخاب کنیم؟
خلاصه

برای انتخاب کیف و کفش باید به موارد مهمی توجه کنید و از قبل فاکتورهای مورد نیاز خود را چک کنید تا بتوانید راحت تر و مطمئن تر در انتخاب کیف و کفش عمل کنید.

1400/6/15
1591 بازديد
چگونه بهترین کیف و کفش را برای استفاده روزانه انتخاب کنیم؟

انتخاب کیف و کفش مناسب برطبق اصول

 درانتخاب کیف و کفش برای استفاده روزانه با توجه به هزینه ای که برای این کار صرف میشود، لازم است که دقت بالایی داشته باشیم.

اصلا نیازی نیست هزینه زیادی برای برندهای گران قیمت از طراحان معروف بپردازید، باید تصمنیم بگیرید که یک کیف مد روز می خواهید یا یک کیف برای استفاده روزانه احتیاج دارید.

هیچ چیز بهتراز یک دست کیف و کفش جدید و زیبا نیست و انتخاب درست این دو بسیار مهم است، شاید ترکیب درست لباس ها با کیف و کفش متناسب کار سختی به نظر  برسد.

ولی با رعایت نکاتی مهم می توانید بهترین انتخاب برای خرید اینترنتی کیف زنانه شیک و کفش را داشته باشد و به زیبایی بدرخشید.

انتخاب کیف و کفش مناسب بسیار اهعمیت دارد زیرا بخش مهمی از استایل شما را تشکیل می دهد و مسلما بیشتر ما ترجیح می دهیم کیف و کفشی مطابق مد، راحت و همچنین کاربردی داشته باشیم.

در ادامه با نکات مهمی که باید در انتخاب کیف و کفش به آن توجه کنید می پردازیمم و لازم به ذکر است که سایت فروشگاه اینترنتی کالاتیتر در جهت رسیدن شما به یک انتخاب خوب شما را یاری می کند پس با ما همراه باشید.

 

انتخاب کیف و کفش مناسب

هدفتان از خرید کیف و کفش چیست؟

به سبک زندگی خود توجه کنید . چگونه از کیف و کفش خود نگهداری و استفاده می کنید؟ برای مثال اگر با ماشین سرکار می روید پس مجبور نیستید مسیری را با کفش خود پیاده روی کنید و کیف خود را حمل کنید.

پس نیازی به کفش مناسب برای پیاده روی و همچنین کیف با وزنی سبک ندارید، اما اگر پیاده روی می کنید یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده می کنید از راحت بودن کیف برای حمل و بسته شدن مناسب درب آن برای محیط های پر از ازدحام مطمئن شوید و همچنین از مناسب بودن کفش خود برای پیاده روی اطمینان حاصل کنید.

اگر زیاد به خرید می روید و برای خود و خانوده خرید می کنید، احنمالا به یک کیف بسیار راحت و کاربردی احتیاج خواهید داشت.

کیفی که با بند روی شانه به دست ها آزادی عمل برای حرکت دهد به طوری که بتوانید مواظب کودکتان باشید و باید کفش هایی انتخاب کنید که راحتی و عملکرد خوبی داشته باشد.

انتخاب سایز و شکل مناسب کیف و کفش

بدون در نظر گرفتن مد روز، ترجیح بسیاری از خانم ها انتخاب کیف و کفشی است که فرم بدن و استایلشان را تکمیل کند.

اگر لباسهای هرروزتان رسمی است بهتر است آنها را با یک کیف با کیفیت و مستحکم و همچنین یک کفش بسیار شیک و مد روز ترکیب کنید. اما اگر استایل روزمره راحتی دارید، می توانید کیف نرم و با فرمی شل تر و همچنین غیر رسمی تر و کفشی راحت و کاربردی تر استفاده کنید.

قوانینی برای ایجاد استایل بهتر وجود دارد که بهتر است بدانید، برای مثال خانم های کوتاه قد باید از استفاده از کیف های خیلی بزرگ خودداری کنندچون قد را کوتاه تر نشان می دهد.

و به همین صورت خانم های قد بلند هم با یک کیف خیلی کوچک خوب به نظر نمی رسند زیرا آنها را درشت هیکل نشان می دهد.به طور کلی به دنبال گزینه های مخالف با فرم بدن خود باشید، اگر ریز نقش هستید از کیف و کفش مستحکم با بافت درشت تر و خط های مستقیم استفاده کنید. و اگر لاغر با فرم بدنی صاف هستید از کیف های فرم دار و نرم تر استفاده کنید. 

انتخاب کیف و کفش شیک و جدید

از کیف و کفش ست استفاده کنید 

ست و هماهنگ کردن در انتخاب کیف و کفش یکی از با قدمت ترین مدهای صنعت مد و لباس است. فقط کافی است قسمتی از رنگ و یا طرح کیف و کفشتان با هم هماهنگ باشند تا به این مد برسید.

اگر ظاهری با لباس های رنگی دارید فقط می توانید رنگ کفشتان را با یکی از رنگ های موجود ست و هماهنگ کنید و با اکسسوری جلوه ی بهتری به آن اضافه کنید ولی دقت کنید تا کفشتان را فقط با یک آیتم ست کنید. لباس ، کمربند ، جواهرات و یا کیف و... ست کردن با یکی از این موارد ظاهری شیک به شما می دهد.

انتخاب بهترین رنگ کیف و کفش

مشکی رنگ بدن ریسک و مطمئنی است به طوری که مطمئن هستید بدون شک با لباس های هر روزتان کاملا هماهنگ است‌‌‌.

اما اگر رنگ خاصی مد نظر دارید که قالبا آن رنگ لباس را می پوشید، ممکن است بخواهید آن را با سایر قسمت های ظاهرتان به هماهنگی برسانید . رنگ های مورد علاقه شما کدام رنگ ها هستند؟ از نارنجی روشن و قهوه ای و بژ تا شیری ، تیره و یا قرمز هر کدام با ترکیب های متفاوتی به هماهنگی می رسند و به دقت بسیاری در انتخاب کیف و کفش مناسب احتیاج دارند.

آیا از طرفداران جین آبی هستید؟ کیف و یا کفش سبز آبی و یا آبی نفتی به روز بودن را به استایل شما اضافه می کند. سبز، برنزه، مرجانی و متالیک از جمله رنگ هایی هستند که با هر رنگ لباسی هماهنگ می شوند و تمام طول سال به روز هستند.

بهترین پیشنهاد برای انتخاب کیف و کفش مناسب و زیبا ، فکر کردن به نیازهایتان است. راحتی، کاربردی بودن، به روز و اندازه بودن از جمله چیزهایی است که اگر قبل از رفتن به فروشگاه آنها را در نظر بگیرید در زمانی کوتاه انتخابی مناسب خواهید داشت.

نیازی نیست کیف و کفش از یک برند باشند

در این مورد چند استثناء وجود دارد. برای مثال اگر تصمیم گرفتید کیف و کفش قرمز بخرید بهتر است هر دوی آنها را با هم بخرید چون ممکن است تفاوتی درنوع قرمزهای فروشگاه های مختلف وجود داشته باشد و این مورد به شدت به چشم می خورد.

اما برای رنگ های دیگر در انتخاب کیف و کفش می توانید کیف را از یک فروشگاه و کفش را از فروشگاهی دیگر خریداری کنید تا تنوع بهتری برای خرید داشته باشید از برند های مختلف و طرح های متفاوت استفاده کنید و با هماهنگی با لباسهایتان یک ظاهر به روز و بسیار شیک و زیبا ایجاد کنید.

نکات انتخاب کیف و کفش زنانه

ترکیب جادویی مشکی و قهوه ای

این دو طیف رنگی در هر زمانی کاربرد دارد. هم در تابستان و هم در زمستان، پس اشکالی ندارد اگر هم کیف هم کفشتان را مشکی و یا قهوه ای انتخاب کنید چون ممکن است آنها را به صورت مجزا با ترکیب های دیگر بپوشید قهوه ای و شکی دو رنگ پایه ای هستند که احتمال اشتباه را برای ظاهر شما به حداقل می رسانند و به اندازه ی کافی پیچیدگی دارند که نیازی به اضافه کردن اکسسوری های دیگر به ظاهرتان نخواهید داشت.

و بهترمی شود اگر از محصولات با چرم با کیفیت استفاده کنید چون ارزش صرف هزینه ی بسیار بیشتر را دارد و همچنین ظاهری برای تمام فصول سال است که هیچوقت تکراری نمی شود.

برای موارد استثناء آماده باشید

همیشه در قوانین هر چیز استثناء وجود دارد و اشکالی ندارد، ممکن است در انتخاب کیف و کفش به کفشی بسیار زیبا برخورد کنید و در جایی دیگر کیفی پیدا کنید که بدون در نظر گرفتن هماهنگی فقط برایتان بسیار جذاب است و این اصلا اشکالی ندارد که هر دوی آنها را بخرید.

ولی به این معنا نیست که قرار است آنها را با هم بپوشیم، می توانید از ترکیب و هماهنگی آنها با کیف و کفش های کمد لباس هایتان یک ظاهر بسیار زیبا ایجاد کنید و نگران ست نبودن کیف و کفش خریداری شده نباشید.

کلام آخر

برای خرید کیف و کفش همیشه لازم نیست قوانین مد را اجرایی کنید گاهی با ترکیب های خاص خودتان قوانین جدیدی را به وجود آورید تا استایلتان با شخصیتتان هماهنگی بهتری داشته باشد.

 

 

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟