رنگ مد پاییز و زمستان ۲۰۲۱ که امسال همه جا میبینید

رنگ مد پاییز و زمستان امسال که همه جا میبینید
خلاصه

پاییز و زمستان 2021 برگرفته از رنگ های طبیعت است همچنین شما در رنگ های مد سال 2021 می توانید رنگ های دراماتیکی را مشاهده کنید. رنگ سال بنفش و طیف های وسیعی از پاستلی و... است.

1400/6/16
1700 بازديد
رنگ مد پاییز و زمستان امسال که همه جا میبینید

پاییز و زمستان 2021 چه رنگی مد است؟

 

.رنگ مد پاییز و زمستان 2021، به دلیل تغییرات آب و هوایی در فصل زمستان هم شاهد طیف هایی از رنگ های تابستان در کیف ، کفش، لباس زنانه و مانتو در فصل سرما هستیم.

پیگمنت رنگ الهام گرفته از طبیعت یکی از ضروریات مد پاییز و زمستان 2021 است، همچنین در رنگ های مد سال 2021 رنگ های چشمگیر و دراماتیکی مشاهده می کنید که احساسات شما را برمی انگیزد.

انتخاب رنگ هایی که با سبک لباس پوشیدن شما هماهنگ باشد و همچنین با مد فصل هماهنگ باشد یک انتخاب بسیار هوشمندانه است.
ملایمت و بی پروایی از جمله بخش های مورد انتظار مد فصل جدید هستند، در رنگ های امسال شاهد ترکیبی از بنفش و طیف های پاستلی و همچنین طیفی از رنگ های شدید و سیر برای پاییز و زمستان ی پر انرژی هستیم.
وقتی زمان انتخاب رنگ برای مد پاییز و زمستان 2021 فرا می رسد با توجه به مد امسال هر چیزی می تواند خوب باشد تا وقتی که درخشان و جسورانه باشد.
در حالی که زمستان یادآور هوای سرد و تاریکی است، طیفی رنگارنگ حسی زندگی بخش و پر انرژی به فصل سرما القاء می کند و گرمای بیشتری به این فصل می بخشد. با در نظر گرفتن این نکات می توانید در خرید اینترنتی کیف زنانه شیک و خرید اینترنتی کفش زنانه بهترین انتخاب را داشته باشید.


رنگ یاسی برنده ی مد امسال

 

مد پاییز، کیف زمستان

 

رنگ یاسی در فشن شو برند ها قطعا رنگ یاسی یکی از رنگ های مهم مد پاییز و زمستان 2021 است، اثر گذاری این رنگ زمان بر است چون یادآور مد های کلاسیک است اما یاسی رنگی ماندگار در مد و لباس است.

طیفی ملایم از رنگ گل های بنفش به شما جلوه ای زیبا از یک مد شیک و قدرتمند و زنانه در مد امسال می دهد، یاسی رنگی مورد پسند برای امسال است که توجه هر کسی به آن جلب می شود.


به منبع الهام برای ایجاد یک ظاهر زیبا با رنگ یاسی احتیاج دارید؟ نگاهی به کالکشن های این فصل بی اندازید، از سالواتور فراگامو تا جیل ساندر و شنل که این مد را به محصولی تمام و کمال تبدیل کرده اند. اما می توانید از یاسی فقط در اکسسوری های ساده استفاده کنید مخصوصا اگر رنگ مورد عالقه تان نیست.

به این فکر می کنید که چگونه برای این فصل از بنفش یاسی در لباس های خود استفاده کنید؟ اگر به طیف رنگ های تابستانی علاقه دارید، مطمئن باشید یاسی برای شما انتخابی عالیست، پس از این مزیت بهره ببرید و با یک کت بافت اورسایز و کتونی به راحتی یک ظاهر مد روز بسازید!


از سوی دیگر اگر یاسی رنگ مورد عالقه ی شما نیست یا حداقل علاقه ی زیادی به آن ندارید، تردید نکنید و در قسمت های کمی از ظاهرتان از طیف این رنگ بهره ببرید، درز دوخت لباس، جیب، قسمتی از جواهرات، قفل کیف، کمربند یا بند لباس، فقط کمی از این جزییات ظاهر شما را از فرم ساده به یک جلوه ی شیک و به روز تبدیل میکند.


رنگ های خنثی کامل کننده ی مد امسال

 

زمستان 2021، کیف و کفش 1400

 

برای مد پاییز و زمستان 2021 انتظار می رود رنگ های خنثی بسیار مورد استقبال قرار بگیرد, رنگ هایی مثل طلایی گندمی و گردویی گرمای خوبی به این رنگ ها می دهد. این دو رنگ مطمئنا نقطه ی قوتی نسبت به مد پارسال است، همچنین طیف خاکستری یک ظاهر صاف و ساده تر برای فصل جدید است که بسیار مناسب است.
رنگ هایی مثل نوک مدادی پررنگ، خاکستری و خاکستری نقره ای به عنوان جزء اصلی و مورد استفاده با تنوع گوناگون از رنگ های پر کاربرد این فصل است و برای اضافه کردن حال و هوا ی زمستان رنگ کتان و سفید جزء کلیدی یک ظاهر زمستانی و برفی بسیار زیباست.


سبز رنگ جدایی ناپذیر زمستان امسال

 

مد پاییز و زمستان 1400، کفش 2021

 

 

طیف دیگری از رنگ های امسال که بسیار مورد استقبال قرار گرفته سبز است، از سبز خاکی نظامی تا سبز روشن و سبز متمایل به زرد از جمله رنگ هایی هستند که در فشن شو بسیاری از برند ها قابل مشاهده بود و به عنوان یکی از رنگ های مورد پسند امسال نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.
سبز روشن یکی از رنگ های پر طرفدار از این طیف است اما طیف تیره تری از این رنگ در برند های مختلف جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.
سبز در مد پاییز و زمستان امسال از جمله رنگ های مورد توجه برند هاست که زیبایی خاصی به مد و لباس امسال می دهد، همچنین می توانید در اکسسوری های خود از این رنگ خاص استفاده کنید.
به هاله ای از سبز نعنایی و یا کمی رنگ سبز درخت کاج در طیفی از رنگ سبز جلوه گر است، این مد برای پاییز و زمستان 2021  تا جای ممکن طبیعی و خاکی است.
طیف نعنایی و سبز جلوه گر یک ظاهر بسیار متفاوت و زیباست که استفاده از این رنگ در مد امسال بسیار ضروری می کند و ظاهری بسیار خیره کننده برای شما ایجاد می کند


هاله هایی از صورتی برای ظاهری فریبنده

 

زمستان،پاییز،مد،


قرمز کهربایی و صورتی صیقلی و کرم صورتی ظاهر زنانه ی خاص برای شما ایجاد می کند، این رنگ ها به عنوان رنگ های ماندگار پاییز و زمستان 2021 بسیار کاربردی اند. به خصوص قرمز کهربایی، این رنگ به عنوان طیف صورتی پر طرفدار امسال برای ویترین برند ها ابسیار مورد انتظار است، این ترکیب ها هاله ای از ظرافت و نرمی را به مد امسال می افزاید..


رنگ یشم خطایی ترکیبی بی نقص از سرخ و قهوه ای و سبز

 

پاییز مد سال، زمستان رنگ سال

 

ترکیب بی نظیر قرمز و قهوه ای و سبز رنگ سنگی است که به آن سنگ خون یا یشم خطایی گفته می شود، این رنگ طیفی بهش از سایه های مختلف است. یشم خطایی اگر با سبز دودی ترکیب شود نمایان گر قدرت و انرژی خیره کننده است، این رنگ به ظاهر شما جلوه ای تاریک و دراماتیک می دهد و می تواند در ترکیب لباس های شما بسیار خیره کننده و کاربردی عمل کند.


طیف آبی رنگی قابل پیش بینی

 

رنگ سال آبی، رنگ 2021


طیفی بی انتها از آبی به عنوان محصولاتی با گستره ی بسیار بال و همچنین جلوه ای از تجمل و شکوه ارائه می گردد.
طرفداران این رنگ به دنبال ارتباط برقرار کردن با حس ماندگار و آرامش بخش آبی گستره ی وسیعی برای این طیف پیدا می کنند، به همین دلیل آبی اطلسی جایگاهی بسیار پرطرفدار و ماندگار و خواهد داشت.
برای پیدا کردن احساس راحتی و استواری زیبا رنگ آبی مرغابی و و آبی اقیانوسی از جمله رنگ های مهم مد پاییز و زمستان 2021هستند، همچنین آبی اقیانوسی به عنوان رنگی کاربردی برای ایجاد ظاهری عمیق و صاف همانند دریا بسیار کلیدی عمل می کند.


در دریایی از رنگ های خیره کننده غرق شوید


زمستان امسال خیره کننده تر از همیشه است، مد پاییز و زمستان 2021 که تمام برند ها را فرا گرفته پر انرژی، خیره کننده و بسیار جسورانه است. احتمال شما هم به این نکته توجه کرده اید که مد امسال یک طیف میوه ای دارد (ترکیب هایی از سبز، نارنجی و زرد) و تاکید شدید در این رنگ ها مشاهده می شود.
سبز پررنگ، نارنجی، و بنفش ژرف، از جمله رنگ هایی هستند که برند ورساچه در فشن شوی برند خود برای پاییز و زمستان 2021 استفاده کرده است.
زرد درخشان رنگی پرطرفدار در پاییز سال گذشته بود که برای مدتی کنار گذاشته شد، برای استفاده دوباره از این رنگ ترکیبی از یاسی به همراه طیفی از زرد جلوه ای بسیار زیبا با کنتراست باال برایتان پدید می آورد.
از رنگ زرد در مد تابستان امسال به سمت طیفی از نارنجی برای پاییز می رویم مانند کالکشن سالواتور فراگامو که نمونه ی بسیار خوبی برای نمایش این تغییر است. مهم ترین نکته در نظر گرفتن رنگ های مناسب برای شماست، اگر رنگ های درخشان را دوست دارید اما با رنگ پوستتان سازگاری ندارد نگران نباشید همیشه جزییات کاربردی ترین بخش مد هستند، از طیف رنگی مورد نظر در دکمه ها و یا اکسسوری هایتان استفاده کنید و از رنگی خنثی برای قسمت باالیی ظاهرتان استفاده کنید

چطوری میتونم کمکتون کنم؟