صندل طلقی زنانه

دسته بندی محصول: صندل و دمپایی
رنگ:
سایز:
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 09123971683
قیمت:

تومان
قیمت: تومان
قیمت:

تومان
تومان
مقایسه
درباره محصول

صندل طلقی پاشنه دار
در این روزها کفش های طلقی پاشنه دار از جمله کفش های ترند و محبوب در بین اکثر خانم ها می باشد. این کفش ها بدلیل رنگ خاص معمولا قد شما را کشیده تر نشان داده و ظرافیت پاهای شما را بیشتر خواهند کرد. پاشنه ی این کفش پلاستیک فشرده و شفاف می باشد و قابلیت ضد خش دارند. در زیر پاشنه ی این صندل پاشنه ای گرد قرار دارد. این صندل 5 سانت پاشنه دارد ولی با توجه به طلقی و شفاف بودن مدل کفش قد شما را بصورت طبیعی تری بلند تر نشان خواهد داد.
شما می توانید از این صندل در مهمانی و مجالس خاص استفاده کنید. ست کردن این صندل همراه با دامن های بلند و یا تا روی مچ پا بسیار شیک خواهد شد.
یکی از جذاب ترین رنگ هایی که می توانید همراه با صندل طلقی پاشنه دار ست کنید رنگ های جگری و قرمز می باشد. قهوه ای و یا نسکافه ای نیز همراه با این صندل یک استایل کلاسیک و شیک را می سازد. زیره ی کفش از جنس دافوس است. زیره های دافوس بسیار سخت و محکم بوده و به راحتی نمی شکنند. پس نگران شکستی در قسمت زیره ی کفش نباشید.
 شما می توانید صندل طلقی پاشنه دار  را از فروشگاه کالاتیتر به صورت آنلاین خریداری نمایید. سایزبندی این کفش از 36 الی 41 می باشد.

سایز:
36 تا 41
زیره:
دافوس
قالب:
استاندارد
افزودن نظر
لطفا منتظر بمانید . . .
چطوری میتونم کمکتون کنم؟