درباره ما

درباره کالا تیتر

کالا تیتر فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ی کیف و کفش از سال 1387 در یک تولیدی بزرگ آغاز کرد و کم کم تلاش کرد تا فعالیت خود را گسترده تر کند و با این کار توانست کارگاه های تولیدی خود را گسترش دهد.

اکنون با پیشرفت و توسعه اینترنت که مردم را به سمت خرید آسان سوق می دهد، کالاتیتر هم به یک فروشگاه اینترنتی تمام سرویس تبدیل شده است. و اینک با داشتن یک تیم مجرب به طراحی و تولید در زمینه ی کیف و کفش برگرفته از طراحان داخلی و ملی سعی بر این داریم که بهترین مدل ها را برای شما تولید کنیم. 

فروشگاه اینترنتی کالا تیتر با حذف واسطه قیمت کالای خود را بسیار ارزان تر کرده است، افراد مختلف می توانند در صورت تمایل محصولات ویژه این سایت را به صورت عمده نیز خریداری نمایند. هر فرد بعد از تکمیل مراحل سفارش کالای خود بعد از بازه زمانی دو تا سه روزه می تواند بسته خود را تحویل بگیرد، مدت زمان تحویل به وزن بسته انتخابی شما نیز بستگی دارد

سایت کاربردی این فروشگاه تمامی راه های ارتباطی را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت وجود هر گونه سوال بتوانید سریعاً آن را پیگیری کنید. این فروشگاه ایده های جذاب و جدید استایل های متنوع را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید خوش پوش تر از قبل باشید.

ست کردن کیف و کفش برای خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در کالاتیتر با دقت و اصول خاص انتخاب شده است. تمامی محصولات ما دارای گارانتی کیفیت و جنس مرغوب است.  شرکت آرال خوش وندا در راستای گسترش همه جانبه کارآفرینی توانسته نیروهای فراوانی را مشغول کند.

کالاتیتر چه محصولاتی برای فروش دارد؟

 چرا باید کالاتیتر را انتخاب کنیم؟

  • محصولات فروشگاه کالاتیتر از کیفیت بالایی برخورداراست
  • ارسال سریع و به موقع دارد
  • تیم پشتیبانی قوی که به امور مشتریان رسیدگی می کنند
  • گارانتی کیفیت تا 18 ماه پس از فروش

هرآنچه که شما از یک فروشگاه اینترنتی انتظار دارید  برای شما فراهم می کنیم. ما به شما این اطمینان را میدهیم که با یک بار خرید مشتری ثابت شوید. فروشگاه آنلاین کالاتیتر در نظر دارد خاطره ای شیرین از یک خرید اینترنتی برای شما رقم بزند.

چطوری میتونم کمکتون کنم؟
لطفا منتظر بمانید . . .