راهنمای خرید

راهنمای خرید

نحوه ثبت نام در کالا تیتر

جهت ثبت نام در فروشگاه اینترنتی کالاتیتر روی گزینه ورود کلیک کنید. اگراز قبل ثبت نام کرده باشید کافی است ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. در غیر این صورت در صفحه ثبت نام، نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید. لطفا دقت کنید که اطلاعات وارد شده صحیح باشد. بعد از تکمیل مراحل ثبت نام وارد حساب کاربری خود می شوید که در این قسمت می توانید سفارشات، آدرس ها، علاقه مندی ها، نظرات، و بازدیدهای اخیر خود را چک کنید. شما با لاگین کردن در سایت می توانید یک بار مشخصات فردی خود را وارد کنید و در دفعات بعد استفاده کنید.

ثبت سفارش

بعد از ثبت نام در کالاتیتر با استفاده از دسته بندی سایت یا وارد کردن نام محصول موردنظر در کادر جست و جو وارد صغحه محصول شوید و روی گزینه سبد خرید کلیک کنید. لطفا در هنگام ثبت سفارش از رنگ، مدل، سایز و سایر مشخصات کالا اطمینان حاصل کنید. آدرس و کدپستی خود را با دقت وارد کنید و از مبلغ و تعداد کالا مطمئن شوید سپس خرید خود را نهایی کنید. پرداخت از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب بانکی است که برای این منظور می توانید گزینه موردنظر را انتخاب کنید تا به درگاه بانک ملت منتقل شوید.

ارسال سفارشات

سفارشات به دو روش ارسال می گردد:

ارسال با پیک موتوری که این روش مخصوص مشتریان ساکن تهران می باشد. 

ارسال از طریق پست: این روش برای مشتریان شهرستان می باشد. در این روش محصول از طریق شرکت ملی پست ارسال می گردد و ایمنی حمل و نقل به عهده شرکت حامل می باشد.

چطوری میتونم کمکتون کنم؟