قوانین و مقررات

قوانين و مقــررات

قوانین عمومی

قابل توجه کاربران گرامی، فروشگاه کالا تیتر تحت مدیریت شرکت آرال خوش وندا در همه ی اصول و رویه کاری خود تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. قوانین و مقررات کالا تیتر مطابق با قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک می باشند. کاربران نیز وظیفه دارند که حقوق مربوط به کاربری را رعایت نمایند. در صورتی که کالاتیتر تصمیم بگیرد که در آینده در قوانین ذکر شده، سرویس ها و روش های خود تغییراتی ایجاد کند، مراتب امر را در همین صفحه به روز رسانی خواهد کرد. استفاده ی مستمر کاربران به معنای پذیرش تغییرات در سایت است. کاربران افرادی هستند که به شکل مداوم از خدمات این سایت بهره مند می شوند.


قوانین و مقررات کالاتیتر به صورت کلی و عمومی


همه ی فروشگاه های اینترنتی در سراسر دنیا برای سهولت کار و رعایت برخی از اصول قوانینی را در زمینه های مختلف ایجاد می کنند که مشتریان ملزم به رعایت آن ها هستند و در غیر این صورت مسئولیت بر عهده ی خود افراد خواهد بود.


شرایط بازگرداندن کالا:

با توجه به سیاست های فروشگاه امکان بازگرداندن و مرجوعیت کالا در این فروشگاه وجود ندارد. کاربران موظف هستند که در هنگام انتخاب اجناس مورد نظرشان نهایت دقت را به کار ببندند.

شرایط گارانتی:

در ادامه قوانین و مقررات کالاتیتر باید بگوییم که محصولاتی که قیمت خرید آن ها کمتر از 100 هزار تومان باشد شامل گارانتی نمی شود. محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی کالاتیتر مطابق با ضمانت های حمایت از حقوق مصرف کنندگان ارائه شده است. گارانتی اصلی فروشگاه به کیف و کفش هایی تعلق می گیرد که در سایت موجود هستند. در مورد جزئیات گارانتی باید به این نکته توجه داشته باشید که از زمان ارسال تا 3 ماه بعد اعتبار دارد و شامل آسیب دیدگی های قسمت های داخلی نظیر آستر کیف یا بخش داخلی کفش ها است. همچنین آسیب های بیرونی که شامل زیپ، یراق، سگک می شود که با درخواست مشتریان فروشگاه موظف به تعمیر آن ها می باشد. گارانتی کیفیت اجناس تا 18 ماه پس از فروش می باشد.


محصولات فروشگاه: 

محصولات عرضه شده در این فروشگاه اینترنتی از تولیدات داخل کشور هستند و در ارتباط با قیمت های آن باید به این نکته اشاره کنیم که این قیمت ها همراه با نوسانات بازار به صورت پیوسته آپدیت می شوند.بنابراین در هنگام خرید کالاها به قیمت آن توجه فرمایید.

سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران:

یکی از مهم ترین فاکتورها در قوانین و مقررات کالاتیتر حفظ امنیت و حفاظت از حریم خصوصی کاربران است. با توجه به اینکه کاربران اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در زمان اقدام به خرید اطلاعات شخصی و مالی خود را در اختیار فروشگاه قرار می دهد. بنابراین فروشگاه خود را موظف می داند که امنیت کاربران حفظ کند و از اطلاعات شخصی آن ها با استفاده از برنامه های امنیتی محافظت کند.


ثبت سفارش ها:

ثبت سفارش ها در فروشگاه کالا تیتر براساس ساعات کاری فروشگاه انجام می گیرد. ساعت کاری در این فروشگاه از 8 صبح تا 20 عصر است بنابراین سفارشاتی که پس از ساعت 20 ثبت می گردند به منزله روز بعد محسوب می شود و ارسال آن ها نیز ۳ تا ۷ روز کاری محاسبه می گردد.


نحوه ارسال سفارشات:

سفارشات پس از ثبت نهایی در ۳ تا ۷ روز  کاری به آدرس خریدار ارسال می شود. سفارشاتی که برای شهرستان ها ثبت شده نیز در همین مدت زمان تحویل اداره ی پست داده می شود. مدت زمانی که برای ارسال سفارش تعیین می گردد توسط پست یا شرکت های حمل و نقل معین شده است. ارسال سفارشات در تهران به وسیله ی پیک موتوری انجام می گیرد. ارسال سریع و فوری به عنوان یکی از اصول این مجموعه به شمار می رود.

ثبت سفارشات:

در هنگام انجام این فرایند لازم است که آدرس و کد پستی خود را به دقت وارد کنید. پیش از ثبت سفارشات لازم است که در مورد سایز، رنگ و مدل کالای خریداری شده اطمینان حاصل کنید سپس سفارش را ثبت نمایید.

نحوه پرداخت:

گزینه پرداخت به عنوان یکی از موثر ترین قوانین و مقررات کالاتیتر به شمار می رود. برای پرداخت هزینه سفارشات می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کنید و با انتخاب گزینه ی پرداخت نسبت به آن اقدام کنید.

تیم پشتیبانی:

این فروشگاه از یک تیم پشتیبانی قوی برخوردار است. کاربران می توانند از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و شماره تلفن با تیم پشتیبانی تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهند. تیم پشتیبانی قدرتمند این امکان را دارند که در هر زمان و مکان مشتریان را راهنمایی کنند.


ارتباط با مشتریان:

براساس قوانین و مقررات کالاتیتر همه ی نظراتی که توسط کاربران ثبت شده است توسط مدیر بررسی می شود. در صورت عدم مشکل پیام ها منتشر می شوند در صورتی که پیام حاوی توهین، تهدید یا مواردی از این قبیل باشد امکان حذف آن توسط مدیر فروشگاه وجود خواهد داشت.


تکیه بر تولید داخلی:

یکی دیگر از اصول و مقررات این فروشگاه استفاده از محصولات داخلی است. به این ترتیب همه ی کالاهایی که در فروشگاه وجود دارند دارای مجوزها و تاییدیه های لازم هستند. رعایت این اصل باعث ایجاد شغل و کارآفرینی شده است.

قوانین کپی رایت:

کپی کردن مقاله های موجود در سایت بدون ذکر نام منبع مورد نظر ممنوع است. برای رعایت قانون کپی رایت افراد ملزم هستند که برای رعایت و احترام به حقوق مالکیت لینک داده شود. البته فرایند لینک دهی باید به صفحات مزبور انجام بگیرد نه صفحه ی اصلی وبسایت.
فروشگاه اینترنتی کالاتیتر در ابتدای امر فعالیت خود را به صورت یک فروشگاه سنتی آغاز کرده است و پس از گذشت چند سال فعالیت با مشاهده ی پیشرفت و توسعه ی کسب و کارهای دیجیتال به شکل یک فروشگاه اینترنتی به فعالیت خود ادامه داده است و با تکیه بر تولید داخلی و اصول کارآفرینی جنس های باکیفیت و مرغوبی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

چطوری میتونم کمکتون کنم؟